2016’da Korsan Olarak İndirilip En Çok İzlenen Diziler

2016 Geldi ve geçti, ancak enler listesi yapılmaya kaldıkları yerden devam ediyorlar. Bugünkü yazımızda, sizler için Torrentfreak sitesinin verilerini kullanarak yapılmış; 2016 yılında korsan olarak indirilip en çok izlenen dizileri listeleyeceğiz. Liste, çok şaşırtmıyor ancak gelecek yıllarda yeni dizilerin eklenebileceği ve tahtın devrolacağı da malumunuz.

Game of Thrones

HBO’nun en nitelikli yapıtlarından Game of Thrones, Torrentfreak’e göre 2016’da en çok indirilen ve izlenen diziydi. En güzel sezonlarından birini geçiren Game of Thrones’un yeni sezonunun neler getireceği, kitaptan bağımsız olduğundan henüz bilinmiyor.

The Walking Dead

Başta, sadece zombilerle savaş mottosunu yürüten bir dizi senaryosu bulunan The Walking Dead, sonrasında öylesine evrim geçirdi ki; dizi zombi savaşlarından daha çok insanların içine işleyecek kurgular üretti. Eh, haliyle bu da indirilme sayılarına elbette yansıdı. Dizi global düzeyde en çok indirilen ikinci yapım.

Westworld

Çok kısa bir sürede, çok büyük bir yükseliş yaşayan Westworld ise listede üçüncü sırada yer alıyor. Diğer dizilere nazaran daha sonra yayınlanmasına rağmen; gelin görün ki indirilme sayılarında da izlenme sayılarında da Westworld pek çok büyüğü geçti.

The Flash & Arrow

4 ve 5. Sırayı ise iki süper kahraman dizisi paylaştı. Dönemin en çok konuşulan ve birlikte yürütülen dizileri The Flash ve Arrow’un yeni sezonda da iç içe senaryolarla geleceği konuşuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir