Çalgı Çengi İkimiz Fragmanı Yayınlandı

Teaser’i ile tüm sevenlerine, büyük bir sürpriz yapan ve yeni yılda vizyonda olacağını açıklayan Çalgı Çengi İkimiz, hemen herkesi şaşırtmıştı. Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in inanılmaz performansı ile en son altı yıl önce “Çalgı Çengi” ismi ile karşımıza çıkan film, bir kez daha, devam filmi ile Ocak 2017’de vizyona girmeye hazırlanıyor. Çalgı Çengi İkimiz ismiyle vizyonda olacak yapıt, yine başrollerinde aynı isimleri barındırırken; yine Salih ve Gürkan’ın mafyalarla trajikomik maceralarını bizlere aktaracak.

 

Çalgı Çengi İkimiz Fragman

 

Tüm Türkiye tarafından oldukça beğenilen bir ikili olan Ahmet Kural ve Murat Cemcir, Çalgı Çengi İkimiz’de başrolleri bir kez daha üstlenirken; filmin senaryosunu Selçuk Aydemir yazmış. Bunun yanında, filmin TR 40 33 Productions çatısı altında çekildiğini de belirtelim.

Genellikle mafya ailelerine ve ailelerin düğünlerine, eğlence organizasyonlarına şarkıcı olarak çıkan bir ikili olarak Salih ve Gürkan’ın bu işten artık kopmak istemesi sonucunda; mafyanın başındaki isim, Salih ve Gürkan’a basit bir görev verecektir. Ancak bu basit görev, hiç şüphesiz filmde basitlikten arınıp karmakarışık bir maceraya ve elbette türlü komik etmenlere sahne olacaktır.

Gülmek ve eğlenmek isteyenler, Ocak 2017’de sinemaları Çalgı Çengi İkimiz için ziyaret edebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir