Carrie Fisher Dönmeyecek

Geçtiğimiz aylarda yaşama veda eden ünlü aktrist Carrie Fisher yahut tüm Star Wars hayranlarının bildiği isimle, Prenses Leia; hemen herkesi çok üzdüğü gibi, gelecek filmlerde de Prenses’in yerine kimin oynayacağı bilinmiyordu. Öyle ki, bu durum epey büyük sansasyonlara da sebep olarak pek çok dedikoduyu beraberinde getirdi. Bu dedikodulardan bir tanesi Carrie Fisher yerine başka birinin oynayıp oynamaması durumu oldu. Hayranlar, buna zaten oldukça büyük bir tepki verirken, bir diğer ihtimal ise Lucasfilm’in Carrie Fisher’ı dijital olarak filme ekleme ihtimaliydi. Bu ihtimal, pek çok insan için şüphesiz çok daha doğru ve ılımlı biçimde yaklaşılabilir geldi.

Lucasfilm ise geçtiğimiz gün bunun için bir açıklama yapma gayretinde bulundu. Sosyal medya hesabından açıklamayı paylaşan Lucasfilm, Carrie Fisher’ı herhangi bir biçimde, özellikle dijital olarak filme yeniden döndürmeyeceklerini duyurdu. Zaten, uzun zamandır tartışılagelen bu konular da böylece kapanmış oldu.

Star Wars’ın sekizinci bölümünün çekimleri tamamlandıktan sonra, Fisher öldüğünden, muhtemelen kendisini sekizinci filmde, son kez, bolca göreceğiz. Ancak sonrasında, dokuzuncu bölümde böyle bir şeyin olasılık dahilinde dahi olmadığı Lucasfilm tarafından onaylandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir