Constantine Geri Dönüyor!

DC Comics’in en ünlü çizgi roman kahramanlarından bir tanesi olan ancak bir türlü ne filmi ne de dizisi genel olarak başarı yakalayamayan Constantine, sonunda bir kez daha şansını denemek için dönüyor. Ancak bu kez, animasyon olarak!

2005 Yılında fantastik film kuşağında yayınlanmış ve Keanu Reeves’ın da baş rolünde oynadığı Constantine, film olarak çok büyük bir hasılata imza atamamış ve sevenlerini de kurgu açısından üzmüştü. Bu filmden hemen sonra, The CW tarafından dizileştirilen Constantine, 10 bölüm dahi yayınlanamadan maalesef yayından kaldırılmıştı. Meraklıları tarafından yıllardır, tabiri caizse adam akıllı bir kurgu ve senaryo ile beklenen Constantine, sonunda sevenlerini heyecanlandıracak bir animasyonla gelebilir.

The CW, bir kez daha elini taşın altına koyarak bu süper kahramanın hikayesini, bu kez de animasyon türünde değerlendirmeye gayret edecek ve bu kez, hepsinden fazla animasyonun tutacağı düşünülüyor. Dünyadaki tüm melekleri ve iblisleri rahatlıkla tanımlayabilen ve ayırt edebilen Constantine’in animasyonunda ana karakterin seslendirmesini ise The CW’nin dizisinde de başrol oyuncusu olan Matt Ryan yapacak.

Animasyon, muhtemelen 2018 yılında izlenebilir hale gelecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir