Dönerse Senindir İyi Başladı

23 Aralık’ta vizyona giren ve hemen herkes tarafından oldukça sevilen aktörlerin başrolleri paylaştığı bir film olan Dönerse Senindir fragman ile birlikte zaten büyük bir çıkış yakalamayı başarmış ve kısa süre içerisinde merak edilen Türk filmleri arasına girmişti. Vizyona girdiğinde pek çok filmin ve yılbaşı arifesinin arasında kimse ilgilisini beklemese de, Dönerse Senindir ilk haftadan başarılı bir hasılat yapacak gibi görünüyor zira film çoğu sinemada kapalı gişe oynamayı başarıyor. Özellikle son dönemin sevilen isimlerini tek filmde buluşturmayı başaran yönetmen Erol Özlevi; Türkiye’de uzun zamandır başarılı işler çıkaran isimlerden. Başrollerinde Murat Boz, İrem Sak ve Yasemin Allen gibi isimlerin bulunduğu Dönerse Senindir’in kurgusu da oldukça hoş bir biçimde hazırlanmış.

 

Dönerse Senindir

 

Selin ve Mehmet’in uzun süreli birlikteliği; Selin’in amatör müzik ruhundan profesyonelliğe ve bir müzik şirketi aracılığı ile ulaşması sonucunda kırılacak ve bu birlikteliğin yerini; profesyonel müzik sevdasının yanında, Selin için yeni bir sevgili alacaktır. Mehmet ise bu destansı aşkı kurtarmanın yollarını aramakta; yeniden devlerin aşkını alevlendirmek istemektedir. Ancak, Selin’in yeni aşkı varken bu ne kadar mümkün olabilecektir?

Dönemin en eğlenceli yapıtlarından bir tanesi olan Dönerse Senindir; sinemalarda şu sıra komedi ve aşk harmanlı film arayanlar ve altyazı okumak istemeyenler için, önerimizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir