Halka 3 Fragman Yayınlandı

Önce videoyu izle, sonra ölmeyi bekle; sloganıyla yıllardır pek çok kimseye kurgusal olarak ölümü tattırmayı başarabilmiş olan, harika yapıt Halka; üçüncü filmiyle geri dönüyor ve filmin ilk fragmanı da geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Daha önceki iki yapıtından hareketle, hemen hemen aynı kurgudan ilerleyebilecek olan filmin, yeni animasyonlar ve efektlerle filme neler katabileceği ise hiç bilinmiyor zira Halka 2’den sonra çok şey değişti. Sinema sektöründeki yeni etkiler, Halka 3 Fragman içerisinde de görülebiliyor.

F. Javier Gutierrez’in yönetmenliğini üstleneceği Halka 3, başrollerinde Alex Roe, Johnny Galecki, Bonnie Morgan gibi isimleri barındırırken senaryosunu ise Akiva Goldsman yazmış. Kısacası siz de gerilim ve korku dolu saatler yaşamayı özlediyseniz, muhtemelen Halka 3 sizlere bu korku ve gerilimi bolca yaşatmak için geliyor.

Halka 3’ün vizyon tarihi muhtemelen 3 Şubat 2017 olacak ve film üç boyutlu olarak da izlenebilecek dedikoduları ortalıkta dolaşmaya devam ediyor. 3 Boyutlu bir Halka 3’ün ne kadar korkutucu olabileceğini de, muhtemelen düşünebilirsiniz. iMAX yahut diğer platformlar içinse detaylar henüz belli olmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir