J.J. Abrams’tan yeni bilimkurgu dizisi: Demimonde

Hollywood’un ünlü yapımcılarından J.J. Abrams, Fringe’den bu yandan ilk kez bir televizyon dizisinin senaryosunu kaleme aldı. Bilimkurgu dram türündeki yapımın resmi adı ‘Demimonde.’ 

2019’un Aralık ayında vizyona girmesi planlanan Star Wars: Episode 9’un da yönetmenliğini ve senaryosunu üstlenecek olan 51 yaşındaki yapımcı, takriben iki yıllık süreye diğer projeler de sığdırıyor. 

Amerikan HBO kanalı, pilot bölüme bile lüzum kalmadan Warner Bros. TV ile Bad Robot Productions ortaklığında çekilecek Demimonde projesinin haklarını satın aldı ve diziye doğruca onaylama verdi. 

Abrams’ın üzerinde çalıştığı aile dramasında, bilim insanı olan bir anne ile eşinin ve kızının geçirdiği trafik kazasının arkasında yaşananlar konu ediliyor. Anne komaya girerken kızı kendisini annesinin deneyleriyle oluşmuş, korkunç ve baskıcı bir güçle yüzleşen garip bir dünyada buluyor. 

Birçok gizem unsuru içerecek olan Abrams-tarzı dizinin her bölümü, izleyicileri soru işaretleriyle başbaşa bırakacak. Demimonde’un az önce devlete ait bir yayın tarihi yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir