Kötü Çocuk Fragmanı Yayınlandı

Büşra Küçük’ün artık bir seri roman halini alan Kötü Çocuk, filme çekiliyor. Taff Production tarafından desteklenen ve finansal açıdan pek çok sponsor bulan Kötü Çocuk fragmanı ise geçtiğimiz gün yayınlandı. Büyük bir PR çalışması ile desteklenen bu fragmandan sonra, filme gelecek izleyicilerin çok fazla olacağı ve dolayısıyla bir Türk filmi olarak Kötü Çocuk’un oldukça iyi bir gişe değeri yakalayacağı yine dedikodular arasında.

Wattpad’den çıkan kurguların günümüzde ne kadar okunduğunu bilmekteyiz ancak Kötü Çocuk, Ephesus yayınevinden çıktıktan hemen sonra, milyonlarca satıldı. Bu satış rakamları elbette devam kitabını doğururken film olarak Kötü Çocuk’un vizyonda olacağı, muhtemelen kimsenin aklına gelmiyordu.

Kayla ve Meriç’in aşk hikayesini anlatan roman kurgusunun filme de aynı şekilde uyarlanması bekleniyor. Başrollerinde Afra Saraçoğlu, Tolga Sarıtaş, Sarp Akkaya gibi isimlerin bulunduğu filmin vizyon tarihi ise 20 Ocak 2017.

Pek çok insan filmi kültürel ve kurgusal açıdan pek beğenmese de, Kötü Çocuk hem popüler olan romanı hem de filmiyle 2017 yılına damga vuracak gibi görünüyor. Zira genelde beğenilmeyen filmler, daha çok izlenebiliyorlar. Hem eleştiri yapmak hem de analiz edilebilmek açısından, sevmeyenlerin bile izleyeceğini düşündüğümüzde bu savımız da doğrulanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir