Men in Black 4’ün yönetmeni belli oldu

Şimdiye değin 3 tane çekilen Men In Black (Siyah Giyen Adamlar) filmlerine bir yenisini ekleyecek spin-off (yan öykü) filminin yönetmenliğine F. Gary Gray getiriliyor. 

Kendisiyle büyük ölçüde görünüşe göre 48 yaşındaki yönetmen, en son 2017’de gösterime giren ve 1,2 milyar dolar gişe hasılatı elde eden sekizinci Seri ve Coşmuş filmi The Fate of the Furious’a imza atmıştı. Sony Pictures ve Amblin ortaklığındaki yeni Men in Black filminin başyapımcısı da Steven Spielberg olacak. 

Ilk üç filmin yıldızları Will Smith ile Tommy Lee Jones’un yer almasının beklenmediği proje, önceki filmleri gözardı etmeyecek lakin yoluna yeni karakterlerle devam edecek. Smith ve Jones’un olmadığı bir Men in Black filminin gişede ne kadar başarılı olacağı da şimdiden merak konusu. Yeni ikili için en büyük adayların Phil Lord ve Chris Miller olduğu iddia ediliyor.

Senaryoyu Marvel Sinematik Evreni’ndeki ilk Iron Man (2008) filmi ile geçen sene gösterime giren Transformers: The Last Knight’ın senaristlerinden Art Marcum ve Matt Holloway yazıyor. Çekimlerin büyük kısmının Londra’da yapılacağı belirtiliyor.

1997, 2002 ve 2012’de gösterime giren Men in Black filmleri, dünya çapında toplam 1,7 milyar dolarlık gişe hasılatı elde etmişti. Az Önce devlete ait adı açıklanmayan dördüncü film 14 Haziran 2019’da vizyonda olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir