Snowden Fragmanıyla Çok Şey Anlatıyor

Tüm dünya tarafından tanınan eski CIA ajanı Edward Snowden’ın hikayesi, beyaz perdeye taşınıyor desek muhtemelen herkes geçtiğimiz yıllarda gülerdi ancak Snowden, yıllardır yayınladığı pek çok belge ile adından söz ettirmeyi başaran, büyük bir efsane haline geldi. 2014 Yılında başlanan film projesi, Oliver Stone tarafından yönetiliyordu ve işin artık sonuna gelindi. Fragmanı ile bizlere çok şey anlatan Snowden, 6 Ocak 2017 günü sinemalarda olacak ve hemen herkes filmi merakla bekliyor. Zira, Amerikan hükümeti tarafından şu an için kaçak sayılan ve Rusya’da barınan / korunan Snowden’ın hayatından ne gibi detayların verildiği asla bilinmiyor. Fragmanlar da bu konuda pek az ipucu verirken filmde Snowden’ın özel hayatına da değinileceği yine biliniyor.

 

Snowden Film

 

Başta, 2014 yılında sadece bir belgesel projesi olarak karşımıza çıkan Oliver Stone; Snowden hakkında sonrasında bu fikrini biyografik bir filme çevirmeye karar verdi. Eski NSA ve CIA Ajanı Edward Snowden’ın muhtemelen onayından da geçmiş olan bu senaryo; bakalım bize yine sürprizler yapıp bambaşka bilgiler sunacak mı?

IMDB üzerinden yayınlanmadığı halde 7,4 puan alan ve popülaritesi günden güne artan filmin başrollerinde Joseph Gordon-Levitt, Shailene Woodley ve Melissa Leo gibi isimler var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir