Transformers: The Last Knight Filminden İlk Fragman Geldi

Son dönemin en çok izlenen filmleri arasında yerini alan ve Michael Bay’in muhteşem animasyon ustalığı sayesinde IMDB üzerinde de görsel şölen olarak değerlendirilip epey yüksek puanlara sahip olabilen Transformers; serinin yeni filmi Transformers: The Last Knight ile bizlerle olmaya hazırlanıyor. Film, muhtemelen dünya ile eş zamanlı olarak Türkiye’de de 23 Haziran 2017’de vizyona girecek. Paramount’un yapımcılığını üstlendiği filmde, bu kez Anthony Hopkins, Josh Duhamel, Mark Wahlberg gibi usta oyuncular bulunuyor ve Optimus Prime, uzun süre sonra ortadan kayboluyor. Türkçe’ye Transformers: Son Şövalye olarak çevrilebilecek olan yapıtın açılışta, robotların mitolojisine ineceği ve Optimus Prime’ın bırakmasının ardından; yepyeni bir Prime’ın doğacağı konuşuluyor.

 

Transformers Optimus

 

Ancak, bu tür bilgilerin sadece söylentiden ibaret olduğunu ve gerçek senaryoyu film vizyona girdiğinde göreceğimizi de hatırlatalım. Fragman, şimdilik ikinci yahut üçüncüsü gelmeden oldukça yetersiz ve senaryo açısından tarafımıza pek de bir şey veremiyor. Bu sebepten, senaryoyu yorumlamak yerine, fragmana bakarak sinematografinin yeterince başarılı olduğu söylenebilir.

Michael Bay’in muhtemelen son filmi olacak Transformers: The Last Knight, önümüzdeki aylarda yeni fragmanlarla karşımızda olabilir ancak şimdilik, sizi ilk fragmanla baş başa bırakalım.

 

TÜRKÇE DUBLAJ FRAGMANI’DA GELDİ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir