Uzay Yolcuları Türkçe Fragman Yayınlandı

Son dönemin favori bilim kurgu konularından uzay filmleri ve geleceğe yönelik gezegen keşiflerini konu alan bazı yapıtlar, artarak yayınlanmaya devam ederken aynı zamanda her film, kaliteyi bir doz daha arttırıyor. En son uzay temalı bir film olarak Arrival vizyona girmiş ve Türkiye’de de oldukça fazla izlenmişti. Interstellar da, hala DVD’si çokça satan ve hemen herkesin tutkunu olduğu bir film olarak hafızalara kazınmıştı örneğin.

 

passengers film

 

13 Ocak 2017 günü vizyona girecek olan Passengers yahut Türkçe ismiyle Uzay Yolcuları da, hafızalara kazınacak bir film olacak gibi görünüyor. Son dönemin en çok konuşulan fragmanlarından birine sahip olan filmde, 120 yıl sürecek bir uzay yolculuğu aktarılıyor. Starship Avalon adlı bir uzay gemisinin bir koloniye 120 yılda götüreceği 5000 insan, yüksek teknolojili uyku kapsüllerinde uyutulmaktadır ancak bir aksilik sonucu; iki kapsül ansızın açılır. Bir tamirci ve bir yazarın kapsülü ansızın açıldığı vakit ise henüz yolculuğun bitimine doksan yıl vardır. Bu doksan yıllık yolculuk, nasıl geçecektir?

 

Başrollerinde Chris Pratt, Jennifer Lawrence gibi son dönemin en tecrübeli ve yetenekli oyuncularının bulunduğu Uzay Yolcuları türkçe fragmanı ile sizlerle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir